Rikthehet magjia e Champions League, ja sfidat e sotme

Rikthehet mbrëmjen e sotme magjia e Champions League me ndeshjet e javës së dytë të fazës së grupeve.

Gjithçka nis që në 18:55 me dy ndeshje interesante. Kampionët në fuqi të Bayern Munchen udhëtojnë drejt Moskës për të kërkuar 3 pikët e rradhës ndaj Lokomotivës, ndërsa Inter udhëton drejt transfertës së vështirë të Donetsk ku do të gjejë përballë Shakhtarin.

Më pas mbrëmja vijon në 21:00 me 6 ndeshje të tjera, me Liverpoolin, Mancchester Citynb, Liverpoolin dhe Real Madrid që do të kërkojnë fitoren.

Ja ndeshjet e sotme:

EMISIONET