Reperi dhe modelja e njohur fotografohen nga paparacët në momente intime në plazh

Tina Loise, modelja australiane duket se i ka kaluar problemet që ka pasur në të kaluarën dhe është shumë e lumtur në jetën aktuale. Modelja u fotografua në plazh me manjatin e hip-hopit Sean Diddy Combs.

Për më shumë detaje, iu ftojmë të ndiqni fotot.

FOTOGALERI TJERA

Tirana me maska

22/10/2020 - 14:22