Rangers-Celtic/ Tifozet e derbit të Skocisë “ndezin” atmosferën para përballjes

Skocezja Lana Wolf, tifozja e çmendur e Rangers thotë se bashkë me mikeshat e saj do të publikojnë një video speciale për derbin e parë të sezonit me rivalët e vjetër Celtic. Skuadra e saj përballet nesër me Celtic dhe Lana thotë se do ta ndjekë ndeshjen nga shtëpia duke veshur bluzen e skuadrës së Rangers … dhe asgjë tjetër.

“Kam punuar prej kohësh për videon e përballjes klasike dhe e filmova para regullave të reja të koronavirusit. Ethet e betejës kanë nisur. Derbi është gjithmonë i bukur por nuk duhet të fluturojnë me entuziazëm.”, tregon Lana

FOTOGALERI TJERA

Foto/ Vjeshta në Tiranë

28/10/2020 - 16:49
Tirana me maska
22/10/2020 - 14:22