U dhunuan dhe grabitën në mes të rrugës nga persona me maska, përfundojnë në spital nënë e bir

U dhunuan dhe grabitën në mes të rrugës nga persona me

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Gjilan të Kosovës, ku nënë e bir janë dhunuar dhe grabitur në mes të rrugës nga persona të paidentifikuar.

Mësohet se grabitësit i kanë grabitur gruas stoli floriri dhe një sasi parash që kishte me vete.

Policia njofton se autorët kanë dhunuar gruan dhe djalin e saj të mitur, të cilët më pas janë paraqitur në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.


EMISIONET