Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku në Banjskë nga serbët (VIDEO)

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku në Banjskë

Drejtori i policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë.

Ai gjithashtu ka prezantuar edhe momentin e sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku.

“Vrasja e tij ka ndodhur me detonim të minës antikëmbësorike të detonuar nga afërsia me teledirigjues dhe me bateri elektrike që është përdorur nga grupi terrorist”, u shpreh ai.

EMISIONET