Ndërpritet koncerti në Athinë, plas keq sherri mes konkurentëve

Ndërpritet koncerti në Athinë, plas keq sherri mes

Një skenë që për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë e përvitshme të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi.

Protagonistët e sherrit ishin dy djem që u përleshën me njëri-tjetrin bashkë me rojet e tyre të sigurisë. Sherri degradoi aq shumë sa shkaktoi kaos e panik tek të pranishmit.

Më konkretisht, sherri ka shpërthyer në rreshtat e parë të publikut, ku nga informacionet e para thuhet se bëhet fjalë për dy emra të njohur të skenës. Koncerti u ndërpre  për rreth 15 minuta pasi gjendja filloi të qetësohej.

Megjithatë kjo zgjati vetëm për pak pasi djemtë filluan të ziheshin përsëri.

Ndërpritet koncerti në Athinë, plas keq sherri mes

Në skenë ka qenë dhe këngëtarja Elena Paparizou, e cila i ka kërkuar publikut të qeteshet, ndërsa ka thirrur: “Jo dhunë”.
 
Nata pati të tjera surpriza pasi një këngëtare, Roula Koromila u lëndua dhe u desh dhënia e ndihmës së parë për të. Në një foto të publikuar ajo shihet e ulur në shkallët e skenës duke marrë ndihmën e parë.

EMISIONET