I kërkuan para, babai shqiptar sherr me dy vajzat e tij, njërën e godet me grusht

I kërkuan para, babai shqiptar sherr me dy vajzat e tij, njërën e

Familja shqiptare që jeton në Greqi është përfshirë në sherr.

Mediat greke, bëjnë me dije se babai është zënë me dy vajzat e tij për shkak të parave.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje shqiptare që jeton në Greqi.

Vajza e madhe 20-vjeçare i ka kërkuar babait para, por ky i fundit i ka shpjeguar që nuk kishte. Por e reja  ka këmbëngulur, dhe në këtë moment babai e godet me grusht duke i mavijosur syrin.

Menjëherë në sherr është përfshirë edhe vajza e vogël 18-vjeçare e cila ka goditur babanë me shkelma.

Ata kanë përfunduar në komisariat ndërsa policia po heton ngjarjen.

EMISIONET