Qyteti i serenatave i “pushtuar” nga bora

Kjo fundjavë në të gjithë Shqipërinë ka sjellë një mot  me reshje të dendura bore dhe temperatura me minus. Ky Shën Valentin edhe këtë vit në qytetin e Korçës u festua me një mot të ftohtë dhe shumë borë.

Fotot e siguruara nga Olsi Hajdini  na sjellin panoramën fantastike nga qyteti i serenatave.

Mirëpo, temperaturat -11 gradë celsius nuk i kanë penguar qytetarët që të dalin dhe të shkrepin fotot e tyre.

FOTOGALERI TJERA

Vaksinohen personalitetet

21/02/2021 - 15:08

Kosova voton për të ardhmen

14/02/2021 - 18:45
Plazh në shkurt, në Qerret
06/02/2021 - 11:32