Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Blogerja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Blogerja shqiptare, Sara Karaj ditën e sjeshme ka sjellë në jetë vogëlushin e saj të parë.

Ka qenë vetë Sara ajo e cila ka  nëpërmjet një postimi në "Instagram" ka dhënë lajmin e bukur me nëj foto shumë të ëmbël të të voglit.

“Faleminderit që na zgjodhe ne, dashuria jonë me shikim të parë! Vogëlushi Malaj”- ka shkruar Sara.

Sara ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të saj dhe jemi tepër kuriozë për të ta mësuar.

Menjëherë qindra urime kanë ardhur nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

EMISIONET