Xhafo: PD tani përfaqësohet nga Berisha, nuk besoj se mund të bashkohen të gjithë

Gazetari, Endri Xhafo i ftuar në emisionin ‘’Ora e Betit’’ në Ora News u shpreh se nuk mund të bashkohen të gjithë tek PD dhe se tani PD përfaqësohet nga Berisha.

Xhafo: Nuk besoj se do të bashkohen të gjithë.

Unë po dëgjoja Berishën në protestën e radhës dhe ait ha fjalë për fjalë u bëj thirrje partive opozitare të bashkohemi. Interpretimi im, tani PD përfaqësohet prej meje.

Doni s’doni do duhet të më pranoni për kryetar.

Historia është ju pëlqen apo nuk ju përlqen ky është një fakt.

Ose do bashkohen në këtë mënyërë ose do krijojnë një parti tjetër.

Të gjithë janë të mirëpritur në PD me përjashtim të Bashës dhe Alibeajt.

EMISIONET