Sot ceremonia e çeljes së bazës së NATO-s në Kuçovë, Rama nxjerr videon nga momenti i montimit të dronëve Bayraktar

Kryeministri Edi Rama ka publikuar momente nga montimi i dronëve Bayraktar, të cilët janë instaluar në bazën ajrore të NATO-s në Kuçovë.

Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, thekson se çelja e bazës do të bëhet sot.

“MIRËMËNGJES ????
dhe me disa momente nga montimi i dronëve Bayraktar, që do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë, ju uroj një javë të mbarë????”, shkruan Rama.

EMISIONET