“Shikoni si bëjnë sikur kanë shqetësim tjetër”/ Nga Kuvendi, Salianji uron Kombëtaren dhe ironizon mazhorancën

“Shikoni si bëjnë sikur kanë shqetësim

Nga salla e Kuvendit, deputeti demokrat, Ervin Salianji, i uron fitore Kombëtares shqiptare në përballjen e sotme në Dyserdolf, ndërkohë që ironizon mazhorancë.

“Sot gjithë sytë tek Kombëtarja. Një Shqipëri që shkëlqen dhe disa përfaqësues që e kanë zhytur Shqipërinë në lëngim e sot bëjnë sikur shqetësohen”, shprehet Salianji.

 

EMISIONET