Rikthimi i Bashës, ironizon Balliu: Udhëzim nga Rama për të hequr vëmendjen nga vjedhja e votës, korrupsioni

Rikthimi i Bashës, ironizon Balliu: Udhëzim nga Rama për të

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu ka ironizuar daljen e djeshme të Bashës dhe rikthimin e tij në jetë politike të vendit duke e cilësuar këtë si një udhëzim të kryeministrit Rama për të shmangur vëmendjen nga blerja e votave.

"Udhëzimi: Nxirni Lulin shpejt që të mos flasim për vjedhjen e votës.
Pavarsisht vjedhjes,korrupsionit,masakres,blerjes dhe krimit të përfshirë në zgjedhje, sot flasim për Lulin.
Misioni u krye me sukses nga Rama," shkruan ai.

EMISIONET