Rama ndan pamje nga Parku i Liqenit të Paskuqanit

Rama ndan pamje nga Parku i Liqenit të Paskuqanit

Kryeministri Edi Rama ndau sot pamje nga Parku i Liqenit të Paskuqanit përmes një videoje të postuar në faqen e tij në Facebook.

Parku i Liqenit të Paskuqanit ka tashmë pedonalen e re, ndërsa infrastruktura e parkut përfshin sheshpushime dhe korsi biçikletash.

Në liqenin e Paskuqanit janë mbjellë mbi 10 mijë pemë, duke e kthyer këtë park nga një vend ferrash e plehrash, në një mushkëri të gjelbër.

Rama ndan pamje nga Parku i Liqenit të Paskuqanit

 

EMISIONET