Dhunimi i avokatit Mëngjesi/ Balliu: Vetëm tek mediet e Ramës leva bëhet grusht, mbrojnë kriminelët

Dhunimi i avokatit Mëngjesi/ Balliu: Vetëm tek mediet e Ramës

Shefi i organizimit në PD për Tiranën, Klevis Balliu ka reaguar ashpër lidhur me dhunimin e fortë të avokatit të Berishës ditën e sotme, Sokol Mëngjesi.

Baliu shkruan se Mediat e Edi Ramës, Bolinot & Co marrin ne mbrojtje kriminelet e mandatuar te qeverise që tentuan vrasjen e avokatit Mëngjesi, duke e bërë levën grusht.

Balliu: Mediat e Edi Rames, Bolinot& Co marrin ne mbrojtje kriminelet e mandatuar te qeverise qe tentuan vrasjen e avokatit Mëngjesi.

Siç shikoni ne foto, dizinformimi i mediave te pushtetit për te mbrojtur bandat e pushtetit nuk njeh kufi dhe moral. Vetëm tek mediat e inceneratorve, leva behet grusht.

EMISIONET