Genc Gjokutaj krah Metës dhe Këlliçit: Bashkë Fitojmë

Genc Gjokutaj krah Metës dhe Këlliçit: Bashkë Fitojmë

Avokati Genc Gjokutaj ka publikuar sot një foto krah kreut të Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe kandidatit të koalicionit "Bashkë Fitojmë" për bashkinë Tiranë Belind Këlliçi.

Krah fotos ai ka shkruar:

Bashke Fitojme! G

EMISIONET