"Do ta kthejmë vëmendjen tek qytetarët" Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat, transport falas

"Do ta kthejmë vëmendjen tek qytetarët" Braimllari: Me

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do të ulim taksat, transport publik falas, më shumë vëmendje për moshën e tretë dhe do të sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës.

“Me doktor Artan Distafën që është një vlerë e shtuar në ekipin tonë fitues në Këshillin Bashkiak.
Ne do të kthejmë vëmendjen tek qytetarët e Tiranës.

Me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do të ulim taksat, transport publik falas, më shumë vëmendje për moshën e tretë dhe do të sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës.

#BashkeFitojme”, shkruan Braimllari.

EMISIONET