Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka nisur ditën duke dhënë një mesazh për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Kreu i shtetit ka publikuar një foto teksa shfaqet në natyrë, ndërsa shkruan:

Po bien dhe gjethet e fundit. Më të bukura do çelin në Pranverë“.