Mediat ndërkombëtare kanë publikuar nga moment kur forcat e policisë qëllojnë një qytetar me ngjyrë, i cili mbante një thikë në dorë.

Ngjarja është regjistruar në shtetin e Oklahomas dhe gjithçka është fiksuar nga kamerat e trupit të oficerëve të policisë.

Qytetari humbi jetën në vendngjarje.