Pas fjalimit të Ramës para kryesisë së PS-së, ka reaguar edhe ish-deputeti demokrat Edi Paloka.

Paloka shkruan se Rama ka filluar të zbulojë armiqtë e brendshëm dhe sipas tij, këto janë shenja që plakja të kap keq.

Paloka shtoi se me këtë stil demode Rama nuk mund të frymëzojë kënd, vecse Taulant Ballën dhe shokët e tij me Toyota Yaris.

Paloka: Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete. Ka filluar te rrjedhe nga pleqeria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me kete stil demode mund te frymezoje ndokend… vec taulantit dhe shokeve te tij te toyota yaris.

Lexo edhe: Rama: Kundërshtarët janë humbës kronikë, para zgjedhjeve nuk kemi kohë për të rrotulluar arra në gojë