Oriola Marashi, modelja e njohur shqiptare e cila njihet si një nga vajzat më të bukura e seksi në vend, së fundmi po komentohet për lidhjen e saj me futbollistin Eros Grezda.

Modelja së fundmi bëri edhe testin e Covid-19, ku pas disa dyshimeve rezultoi negative.

Postimi i fundit i Marashit në Instagram i ka bërë ndjekësit e modeles te mendojne se kjo e fundit po kalon një krizë financiare, ose Oriola është duke bërë shaka:

“Do kursej para në shtator, ju lutem mos më ftoni sepse do vij”- shkruan modelja, ku bashkangjitur ka vendosur dhe një “emoji” duke qeshur.

Çfarë ka dashur të thotë vallë?!