Futbollisti Eros Grezda dhe modelja Oriola Marashi janë në ditët e tyre të lumturisë pasi po përjetojnë nje romancë dashurie prej muajsh.

Nëse menduat se çifti nuk i ka marrë gjëra shumë seriozisht, gaboheni.

“Panorama Plus” shkruan se, Eros Grezda i ka propozuar për martesë Oriola Marashit dhe se kjo e fundit ka nisur provat për fustanin e nusërisë.