Olsi Bylyku: Albano Bogdo më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte…

Olsi Bylyku: Albano Bogdo më puthi 6 herë në buzë, nuk

Olsi Bylyku ka qenë i ftuar special në punatën e radhës të #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka në ekranin gjeneralist të RTV Ora!

Olsi tregoi për herë të parë, i pyetur nga moderatori për përjetimet qesharake të skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin "Falco".

" E kisha harru... Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s'e kishte problem, mezi priste skenën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik"- u shpreh ai.

I pyetur më tej nëse ka pasur ndonjë gricmë homoseksualiteti gjatë puthjes, Olsi tha jo.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

https://youtu.be/wLOAP5V_3_0

EMISIONET