Pasi bëri namin me performancën e saj në “American Music Aëards” bashkë më këngëtarin, Maluma, ditën e djeshme JLO nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar publikimin e këngës së saj më të re ku shfaqet komplet lakuriq.

Të gjithë e njohin Lopezin si një femër seksi dhe me forma trupore perfekte. Ajo është shfaqur në

Kënga mban titullin “In the Morning” dhe do të publikohet të premten.

Kjo foto e J.LO ka shkaktuar “tërmet” në rrjet dhe të gjithë janë duke folur për të.