Modelja bukuroshe, Amina Shena, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin Glamour Zone në RTV ORA. 

Ndër të tjera, ajo ka pranuar të flasë edhe për jetën e saj private si dhe martesën e lumtur me reperin Lazy (Adonis Dollapi). Çifti janë bashkë prej 10 vitesh dhe janë prindërit e një djali Jetnis Jr. 

Ester Bylyku: Çfarë do të bëje nëse bashkëshorti do të të tradhëtonte?

Amina Shena: “Do ndahesha, menjëherë”

Ester Bylyku: 10 vite martesë, do t’i shkatërroje për një tradhëti?

Amina Shena: “Pa diskutim që po”