Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur në krahët e ish deputetit Mark Frroku.

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj në Instagram, Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit e saj momentin që mori propozimin nga Frroku të cilin as në ëndërrat më të bukura nuk e kishte menduar.

“I kishe menduar të gjitha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë të më surprizoje dhe të më bëje kaq të lumtur sërish…As në ëndërrat më të bukura nuk e ekisha imagjinuar kaq perfet këtë moment. Falë Zotot që të kryqëzoi në jetën time!Të dua shumë. P.S. I thashë PO!”, shkruan Dembacaj.

Në foto: Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku