Era Istrefi, si shpesh herë ndryshoi look-un.

Bukur bukur, Era mori goxha komplimenta nga ndjekësit e saj në Instagram, ku mes komplimentave nuk mungoi as motra e saj, Nora Istrefi.

Nora fillimisht nis me fjalët më të mira dhe në fund ndalet tek çanta e saj:

“OMG, s’kam fjalë. Bukuri, class dhe tepër style. Ps atë qantë fshihe prej meje mos ta shoh”, shkruan Nora me humor dhe nuk e dimë pse e bëri një koment të tillë.