Morena Taraku rikthehet me Stresin dhe provokon me fustan transparent

Morena Taraku rikthehet me Stresin dhe provokon me fustan transparent

Pak ditë më parë, pas një bashkëpunimi të tyre të dikurshëm, qarkulloi me shpejtësi lajmi se, këngëtarja Morena Taraku rikthehet në treg në bashkëpunim me reperin Stresi.

Për këtë arsye dyshja ndodhet bashkë për realizimin e klipit, pasi kënga ka përfunduar.

Dyshja ka ndarë me ndjekësit e tyre një foto nga shesh xhirimet mbrëmjen e djeshme teksa Morena Taraku shihet tepër provokuese me një fustan transparent.

https://www.instagram.com/p/CEXT4PgJ4TF/?utm_source=ig_embed

EMISIONET