Momente pikante të ndeshjeve të Europa League Laçi Hapeol Ber Shava dhe Kukësi vs Wolfsburg

Kukësi nuk ishte skuadra e vetme që përfundoi aventurën e Europa League por gjithashtu Teuta, Laci e Renova në Maqedoninë e Veriut.

Kujtojmë se Laçi luante kundër Izraelitëve të Hapoel Ber Sheva. Gjithcka u përmbys brenda 3 minutave ku Hapeol triumfoi me rezultatin 1 me 2.

FOTOGALERI TJERA

Foto/ Vjeshta në Tiranë

28/10/2020 - 16:49
Tirana me maska
22/10/2020 - 14:22