Modelja bukuroshe, Emily Ratajkoëksi, së fundmi ka publikaur disa foto mjaft të bukura dhe  seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është në muajin e fundit të shtatzënisë por kjo nuk e ka penguar atë që të shkrepë disa foto mjaft të bukura . Ajo shihet teksa pozon e zhveshur plotësisht ku prezanton barkun, dhe jo vetëm.

Në këto foto vihen re format trupore të modeles që padyshim që ngritën temperaturat në rrjet.

“Jemi vetëm unë dhe Renell Medrano në shtëpi në Nju Jork”, ka shkruar Emily Ratajkoëksi në Instragram.

Modelja nuk ka zbuluar akoma asgjë përsa i përket gjinisë së fëmijës, ndërkohë që pritet që të bëhet nënë në fund të marsit.