Minus 25 kilogramë/ E reja kthehet në një super yll, i lë të gjithë “me gojë hapur”

Një 20 vjeçare nga Britania e Madhe para dy vitesh peshonte plot 95 kilogramë. Ajo tregon se një ditë donte që që të vishte fustanin e saj të preferuar, por për shkak të shëndetit të fituar, ajo masë nuk i përshtatej më. Kjo i dha shtysë të dobësohej , dhe për dy vite ajo arriti të humbiste 25 kilogramë. Ndiqni fotot për më tepër detaje

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16