E quajti "avatar", Meta i kthen përgjigje Gjiknurit: Të fala gurusë!

E quajti "avatar", Meta i kthen përgjigje Gjiknurit: Të fala

Meta i ka thyer përgjigje nga Vlora edhe drejtuesit politik të qarkut të Vlorës, Damian Gjiknuri lidhur me deklaratat e tij, i cili e cilësoi si avatar.

Presidenti Ilir Meta iu përgjigj Gjiknurit duke i thënë "të fala gurusë" dhe u shpreh se do të vijë më shpesh në Vlorë edhe në kuadër të sezonit turistik.

Meta: Vlora është e të gjithëve, sigurisht edhe e një presidenti nga Skrapari. Do të vij më shpesh në Vlorë sepse po vjen edhe sezoni turistik dhe mund t'i bëjmë pushimet këtu. Kryeministri ka bërë thirrje publike dhe inkurajim publik për vjedhje vote. Kjo përveç fakteve që i kemi konsumuar. Ndërsa Damian Gjiknurit i them të fala gurusë, vlora e vlonjatëve.

Lexo edhe: Ironia e Gjiknurit me Metën: “Avatari” zbriti në Vlorë, referendum alla vlonjatçe që të mos shkelë më këtu

EMISIONET