Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.  Edhe pse jemi në periudhë pandemie, koncertet po vazhdojnë të mbahen në bregdetin shqiptar gjatë orarit të drekës.

Kësaj rradhe jemi me Ledrin në Jalë, aty ku u mbajt një super spektakël.

Reperi mbushi vendin me shumë njerëz dhe performoi ashtu siç vetëm ai di ta bëjë.

Në llogarinë e tij në “Instagram” ai ndau një video teksa shihet duke u zhytur në pishinë bashkë me fansat pasi ka performuar disa nga këngët e tij.

Së fundmi Ledri ka publikuar disa projekte muzikore të cilat menjëhere janë kthyer në hite.