Më 21 gusht të këtij viti, Olta Gixhari e cila është zhvendosur në Spanjë me partnerin, u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë dhe nuk na i “kursen” fotot me të birin në rrjetet sociale, por pa zbuluar fytyrën e plotë të Amar.

Në foton e postuar së fundmi teksa mban karrocën e të birit në shëtitje, Olta Gixhari shihet në super formë dhe në sy bie gjoksi i saj bombastik.