Aktorja 44-vjeçarja Reese Witherspoon së fundmi ka mahnitur rrjetin me foton e fundit.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me të bijën, Avën dhe duhet të themi që shprehja “më e mirë e ëma se e bija” gjen vend më së miri këtu.

Ndjekësit menjëherë kanë komentuar duke thënë se ata nuk bëjnë dot diferencën mes asaj dhe të bijës.