Lajme të mira në familjen Balliu.

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Partnerja e tij ka sjellë sot në jetë një djalë, lajm që është shpërndarë nga vetë Balliu.

Ja çfarë shkruan në Facebook ish deputeti Balliu:

Të dashur miq.

Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time.
Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.
Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira.

Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.