(E dimë që po thoni me vete po Ledri ç’do këtu, por na kuptoni se fotot e MC Kreshës në rrjet janë si pika uji, ose është dikush tjetër ose foto nuk ka cilësi)

Ashtu si pa pritur, MC Kresha i dha fund beqarisë vitin e kaluar me Erzinën.

Sërish, ashtu si pa kuptuar morëm vesh se një prej reperave më të talentuar në vend, do të bëhej baba, praMC Kresha.

Kresha ditën e sotme feston 36-vjetorin e lindjes, dhe e veçanta e kësaj ditëlindjeje, është përvjetori i tij i parë si baba.

Reperi u bë bë baba pak muaj më parë me një vajzë, Iza.

Pamje nga festa: