Dy makina janë përplasur pak më parë në Elbasan.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen “11 nëntori”, ndërkohë që dyshohet për një të lënduar.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.