Humb kontrollin e biçikletës dhe përplaset me murin, 70-vjeçari me urgjencë në spital

Humb kontrollin e biçikletës dhe përplaset me murin,

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Bilioshtit.

Siç raporton gazetarja e Ora News, Iris Rezhda, një 70-vjeçar, ka humbur kontrollin e biçikletës duke u përplas me një mur.

I aksidentuari është dërguar me urgjencë në spital nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

(Foto ilustruese)

EMISIONET