Loredana Zefi është një ndër emrat që së fundmi po dëgjohet kudo si  në Shqipëri ashtu edhe në Gjermani.

Këngëtarja pati një pauzë të shkurtër nga  Instagrami duke na bërë të gjithëve të pyesnim veten se çfarë po ndodhte me atë.

Së fundmi ajo është rrikthyer me ndryshime dhe postime të reja.

“Kam dashur të them diçka por nuk më kanë lejuar të them asgjë. Kjo fjali nuk është thjesht një rresht, por përshkrimi i jetës time në 18 muajt e fundit. Dëgjoni muzikën dhe do të kuptoni historinë time. #Medusa”- shkruan ajo krah videos të publikuar.

Mirëpo, ajo çfarë na tërhoqi gjithë vëmendjen e mundshme ishte  pamje e Lorit. Nga bjonde është kthyer në një zeshkane seksi dhe tërheqëse.

“Sot 23:59”- shkruan ajo krah fotove ku shihet e veshur tërësisht me të zeza.