Xhevana e Për'puthen: Më akuzuan si lesbike, por ja pse e putha Mikelën në buzë

Xhevana Ndoj, ish-konkurrentja 20 vjeçare e "Për'[email protected] ka qenë e ftuar pas largimit në intervistës e saj të parë në emisionin #Expuls të Ronaldo Sharkës në RTV Ora.

Gjatë formatit televiziv, Xhevana bashkë më një konkurrente tjetër e quajtur Mikela, patën një puthje një buzë.

E pyetur për këtë nga autori dhe moderatori emisionit, Xhevana u shpreh:

"U etiketua sikur Ana s'kishte ardhur për çunat por për gocat. Më akuzuan si lesbike. Nuk ishte aspak e vërtetë, puthja në skenë u bë nga Mikela"- u shpreh ajo, duke treguar që ishte një replikë për djemtë në studio.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

EMISIONET