Xhensila Myrtezajn e tradhton veshja dhe i dalin të brendshmet në koncert, ja veprimi epik i këngëtares!

Xhensila Myrtezajn e tradhton veshja dhe i dalin të brendshmet në

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është bërballur me një incident gjatë performancës në një ndër klubet e Tiranës.

Në një video që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Xhensila e cila teksa po këndonte dhe kërcente, në një moment artisten e ka “tradhtuar” bluza duke i dalë të brendshmet.

Xhensila e ka vënë re menjëherë dhe është përpjekur që ti mbulojë reçipetat duke ulur bluzën. Pas incidentit këngëtarja e ka vazhduar performancën, megjithëse një gjë e tillë nuk i ka shpëtuar syrit të fansave. /BW

EMISIONET