VIDEO/ Olta i jep fund thashethemeve se nuk fliste me motrën. E takon menjëherë pasi del nga shtëpia

VIDEO/ Olta i jep fund thashethemeve se nuk fliste me motrën. E takon

Që me hyrjen e Olta Goxharit në shtëpinë e Big Brother u përfol shumë se ajo nuk fliste me motrën e saj, moderatoren Gerta Gixharin. Mirëpo, kjo video tregon të kundërtën.

Pas daljes së papritur që Olta bëri mbrëmjen e djeshme të spektaklit, Olta ka shkuar në shtëpi dhe shfaqet duke puthur dhe përqafuar motrën e saj, teksa në sfond dëgjohet edhe mami i dyshes ku thotë “ja dhe zemrat e mia u takuan tani në mes të natës”.

EMISIONET