VIDEO/ Trëndafila nga qielli, Sara Karaj surprizohet për ditëlindjen e saj

VIDEO/ Trëndafila nga qielli, Sara Karaj surprizohet për

Ditën e sotme një nga banoret e spektakllit televiziv "BBVA3", Sara Karaj feston ditëlindjen dhe një surpizë e bukur nga ardhur për të.

Një person nga jashtë shtëpisë ka hedhur nga parashuta trëndafila të kuq për të, teksa ajo qëndronte në oborr së bashku me disa nga banorët e tjerë.

Një suprizë shumë e bukur nga dikush jashtë shtëpisë, që Sarës i pëlqeu shumë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET