VIDEO/ Taylor Swift i shqepet fustani gjatë performancës, i dalin të gjitha në shesh

VIDEO/ Taylor Swift i shqepet fustani gjatë performancës, i dalin

Këngëtarja me famë botërore, Taylor Swift, është përballur me incident në skenë.

Gjatë koncertit të saj në Stokholm, teksa ishte gati të ulej në piano, fustani blu i këngëtares u shqep dhe u hap në mes, duke i nxjerrë në pah të brendshmet. Ajo e kaloi këtë situatë me shumë sportivitet, u ul pranë pianos, tentoi ta rregullonte fustanin dhe më pas nisi të performonte.

Në një video të publikuar, ndërsa po rregullonte fustani, Swift dëgjohej duke i thënë publikut: Flisni me njëri-tjetrin” për të larguar vëmendjen.

EMISIONET