VIDEO/ Skualifikohet Meritoni nga loja, banorët në festë: Je gropë...

VIDEO/ Skualifikohet Meritoni nga loja, banorët në festë: Je

Disa prej banorëve të "BBV3" janë skualifikuar prej sfidës që ‘Vëllai i Madh’ ka dhënë sot për të gjithë konkurrentët.

Nisur me Ilnisën të parën e cila u eliminua prej lojës, një prej të eliminuarëve të tjerë
ka qenë dhe Meritoni.

Pasi produksioni lajmëroi për largimin e tij, të gjithë banorët e tjerë që janë ende në lojë nisën ‘të festonin’ dhe një zë mes tyre u dëgjua duke i thënë: Je gropë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET