VIDEO/ "Security" godet djalin e saj në fytyrë,  ja si reagoi Angelie Jolie

VIDEO/ "Security" godet djalin e saj në fytyrë,  ja si

Një video e aktores amerikane,  Angelina Jolie teksa zbret nga makina e saj po qarkullon në rrjete sociale.

Kjo pasi security nuk e ka vënë re djalin e saj teksa po zbriste nga makina dhe i ka përplasur derën e automjetit në fytyrë.

Të gjithë kanë shprehur mendimin e tyre se Angleina duhet të kishte reaguar.

Aktorja në fakt është treguar e kujdesshme dhe e matur, pasi është kthyer për të marrë të birin dhe pa lënë skena në rrugë është larguar.

EMISIONET