VIDEO/ Romeo tregon ëndrrën e tij në sirtar: Kam dashur të bëjë shkollën

VIDEO/ Romeo tregon ëndrrën e tij në sirtar: Kam dashur të

Teksa Vëllai i Madh vendosi 5 banorët e mbetur në shtëpi përballë disa pyetjeve, një prej tyre ishte dhe pyetja lidhur me ëndrrën që ata kanë në sirtar.

Pyetjes se cila është ëndrra e tyre në sirtar, Romeo i është përgjigjur: Kam dashur shumë të bëja shkollën po nuk kam pasur mundësi se vitin e dytë e lash se nuk kisha mundësi ta paguaja.

Sakaq Romeo ka treguar mbrç se pëlqimi i tij për Heidin ka nisur që me hyrjen e saj në shtëpinë e “BBV3”. Gjatë një bisede me 4 finalistët e tjerë, Romeo tha se fillimisht ajo që ka pëlqyer te Heidi është buzëqeshja dhe i është dukur më ndryshe se konkurrentet e tjera vajza që kanë qenë pjesë e formatit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET