VIDEO/ Pyetet për Luizin dhe Efin, ja si përgjigjet Zhaklina

VIDEO/ Pyetet për Luizin dhe Efin, ja si përgjigjet Zhaklina

Zhaklina Lekatari ka zgjedhur të injorojë dy nga emrat më të përfolur të edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Në një intervistë me Ronaldo Sharkën në ‘Mos i bier me Top’ ajo tha se nuk e njeh Efin, ndërsa Luizi nuk është asgjë tjetër, veçse fitues i këtij formati në edicionin e dytë.

Ronaldo: Efi Dhedhes, finalistja e ‘Big Brother Vip’, pretendente për të fituar dhe shumë e komentuar

Zhaklina: Nuk e njoh fare nuk e di se kush është. Nuk e mbaj mend, se di se kush është. Nuk i mbaj mend komentet e saj. Më ngjau si Elvana Gjata, Dhurata Dora, nuk e njoh. ‘Big Brother Vip 2’ ka mbaruar. Ai është thjesht fitues, asgjë tjetër. Kam shumë gjëra më të rëndësishme për të thënë sesa ‘BBV2’, që për mua ka mbaruar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

EMISIONET