VIDEO/ Pas Ina Kollçakut, Ronaldo Sharka puth edhe Zhaklin Lekatarin: Jam i dashuruar me...

VIDEO/ Pas Ina Kollçakut, Ronaldo Sharka puth edhe Zhaklin Lekatarin: Jam

Gazetarja e njohur, Zhaklin Lekatari, ishte e ftuara e radhës në rubrikën “Mos i bjer me top”, të drejtuar nga Ronaldo Sharka.

Në një moment Ronaldo i drejtohet Zhaklinës që ‘është i dashuruar me mendimet e saj’ dhe më pas e pyet nëse mund t’a puthë?

Ronaldo: Zhak kam shumë kohë që dua ta them, por sa herë takohemi vërdallë nëpër Tiranë kam shumë emocione, jam i dashuruar me mendimet e tua, të të puth pak?

Zhaklina: Në buzë me vërtetë, jo.

 

EMISIONET